Mokytojai

Mokytojų sąrašas 2023-2024 m. m.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja

Pradinio ugdymo mokytojai

Ilona Kučienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

Vadovauja 1a klasei

Inga Rutkauskienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

Vadovauja 1b klasei

Vaida Čepienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

Vadovauja 2a klasei

Lina Paškevičienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

Vadovauja 2b klasei

Ramunė Malatokienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

Vadovauja 3a klasei

Jūratė Juškienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

Vadovauja 3b klasei

Daiva Babičienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

Vadovauja 4a klasei

Aušra Poškienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

Vadovauja 4b klasei

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

Aistė Potapovienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Mokytoja metodininkė

Vadovauja 6b klasei

Virginija Diržinauskienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Mokytoja metodininkė

 

Laima Kulbeckienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Mokytoja metodininkė

 

Diana Variakojienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Mokytoja metodininkė

 

Užsienio kalbų mokytojai

Asta Česnauskienė

Anglų kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė 

 

Virginija Karanauskienė

Anglų kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė

 

Salomėja Krencienė

Anglų kalbos mokytoja

Mokytoja ekspertė

Vadovauja IIIb klasei

Rūta Šablevičienė

Anglų kalbos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

Vadovauja IIIa klasei

Rita Šlivinskaitė

Prancūzų kalbos mokytoja

Mokytoja

Vadovauja 8a klasė ir IVa klasei

Guoda Mikalonienė

Rusų kalbos mokytoja

Mokytoja

Vadovauja 8b klasei

Jūratė Petraitienė

Rusų kalbos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

 

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai

Aušra Aleknienė

Matematikos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

 

Arūnas Paškevičius

Matematikos mokytojas

Vyresnysis mokytojas

Vadovauja Ia klasei

Irena Karinauskienė

Matematikos mokytoja

Ekonomikos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

Vyresnioji mokytoja

Vadovauja 5a klasei

Rima Juškienė

Matematikos mokytoja

Informacinių technologijų mokytoja

Vyresnioji mokytoja

Mokytoja metodininkė

Vadovauja 6a klasei

Gamtos mokslų mokytojai

Milda Baltuškienė

Fizikos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

 

Rita Kersnauskienė

Chemijos mokytoja

Biologijos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

Mokytoja metodininkė

 

Vilmutė Sprudzanienė

Biologijos mokytoja

Mokytoja metodininkė

Vadovauja Ib klasė

Socialinių mokslų mokytojai

Astijus Poška

Etikos mokytojas

Mokytojas metodininkas

 

Rita Šlivinskaitė

Etikos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

Vadovauja 8a klasė ir IVa klasei

Auksė Čiūrienė

Tikybos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

 

Milda Baltuškienė

Tikybos mokytoja

Mokytoja metodininkė

 

Inga Dryžaitė

Istorijos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

 

Jolanta Sabutienė

Istorijos mokytoja

Mokytoja metodininkė

 

Egita Brazienė

Geografijos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

 

Menų, technologijų ir sporto mokytojai

Jolanta Akučkienė

Dailės mokytoja

Mokytoja metodininkė

Vadovauja IIb klasei

Astijus Poška

Šokio mokytojas

Mokytojas ekspertas

 

Kęstutis Meškauskas

Muzikos mokytojas

Mokytojas metodininkas

 

Rita Ivoškienė

Muzikos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

 

Inga Hokušienė

Technologijų mokytoja

Mokytoja ekspertė

 

Vidmantas Skestenis

Technologijų mokytojas

Mokytojas metodininkas

 

Jolanta Akučkienė

Technologijų mokytoja

Mokytoja metodininkė

Vadovauja IIb klasei

Tomas Belko

Fizinio ugdymo mokytojas

Mokytojas metodininkas

 

Kristina Tvarijonaitė

Fizinio ugdymo mokytoja

Vyresnioji mokytoja

Vadovauja 7a klasė

Ekonomikos mokytojai
Milda Baltuškienė Ekonomikos mokytoja Mokytoja  
Pagalbos mokiniui specialistai

Aušra Mickutė

Specialioji pedagogė

Mokytoja

Vadovauja 7b klasei

Justina Praneinė

Karjeros specialistė

Mokytoja

Vadovauja 5b klasei

Specialiųjų klasių mokytojai

Laima Andriuškevičienė

Specialiųjų klasių mokytoja

Vyresnioji mokytoja

Vadovauja -I-II-IIIb sį  klasėms

Loreta Butkienė

Specialiųjų klasių mokytoja

Mokytoja metodininkė

Vadovauja 2-4s klasėms

Engrita Diržienė

Specialiųjų klasių mokytoja

Mokytoja metodininkė

Vadovauja 6,7s klasėms

Audronė Petraitienė

Specialiųjų klasių mokytoja

Vyresnioji mokytoja

Vadovauja 5, 6s klasėms

Virginija Pranienė

Specialiųjų klasių mokytoja

Vyresnioji mokytoja

Vadovauja I-II-IIIa sį klasėms

Arnolda Šukienė

Specialiųjų klasių mokytoja

Mokytoja metodininkė

Vadovauja -9-10s klasėms

Sandra Skirpstienė

Specialiųjų klasių mokytoja

Vyresnioji mokytoja

Vadovauja 2, 3, 4l klasėms

Neringa Švėgždienė

Specialiųjų klasių mokytoja

Vyresnioji mokytoja

 

Virginija Budrienė

Specialiųjų klasių mokytoja

Vyresnioji mokytoja

 

Arūnas Bagdonas

Fizinio ugdymo mokytojas

Mokytojas metodininkas

Vadovauja 7, 8, 9l klasėms

Kristina Butkuvienė

Gydomojo fizinio ugdymo mokytoja

Vyresnioji mokytoja

Vadovauja III grupei

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
1. 08.00 – 08.45
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 11.05 – 11.50
  • 5. 12.00 – 12.45
  • 6. 12.55 – 13.40
  • 7. 13.50 – 14.35
  • 8. 14.45 – 15.30
Iki vasaros (5-10 kl.) atostogų liko

Atostogos!