Metodinės grupės

Gimnazijoje veikia šios metodinės grupės

Pradinio ugdymo metodinė grupė 
Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos grupėje

1.

Ramunė Malatokienė 

Pradinio ugdymo mokytoja

Pirmininkė

2.

Ilona Kučienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Narė

3.

Inga Rutkauskienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Narė

4.

Vaida Čepienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Narė

5.

Lina Paškevičienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Narė

6.

Jūratė Juškienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Narė

7.

Daiva Babičienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Narė

8.

Aušra Poškienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Narė

Lietuvių kalbos ir socialinių mokslų metodinė grupė 
Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos grupėje

1.

Egita Brazienė

Geografijos mokytoja

Pirmininkė

2.

Aistė Potapovienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Narė

3.

Virginija Diržinauskienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Narė

4.

Laima Kulbeckienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Narė

5.

Diana Variakojienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Narė

Užsienio kalbų metodinė grupė
Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos grupėje

1.

Rita Kersnauskienė

Chemijos mokytoja

Biologijos mokytoja

Pirmininkė

2.

Asta Česnauskienė

Anglų kalbos mokytoja

Narė

3.

Virginija Karanauskienė

Anglų kalbos mokytoja

Narė

4.

Salomėja Krencienė

Anglų kalbos mokytoja

Narė

5.

Rūta Šablevičienė

Anglų kalbos mokytoja

Narė

6.

Guoda Mikalonienė

Rusų kalbos mokytoja

Narė

7.

Rita Šlivinskaitė

Prancūzų kalbos mokytoja

Narė

Matematikos, IT, gamtos mokslų metodinė grupė 
Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos grupėje

1.

Kristina Tvarijonaitė

Fizinio ugdymo mokytoja

 Pirmininkė

2.

Aušra Aleknienė

Matematikos mokytoja

Narė

3.

Arūnas Paškevičius

Matematikos mokytojas

Narė

4.

Irena Karinauskienė

Matematikos mokytoja

Ekonomikos mokytoja

Narė

5.

Rima Juškienė

Matematikos mokytoja

Informacinių technologijų mokytoja

Narė

Menų, technologijų, fizinio ugdymo metodinė grupė
Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos grupėje

1.

Laima Andriuškevičienė

Specialiųjų klasių mokytoja

Pirmininkė

2.

Jolanta Akučkienė

Dailės mokytoja

Narė

3.

Astijus Poška

Šokio mokytojas

Narė

4.

Kęstutis Meškauskas

Muzikos mokytojas

Narė

5.

Rita Ivoškienė

Muzikos mokytoja

Narė

6.

Inga Hokušienė

Technologijų mokytoja

Narė

7.

Vidmantas Skestenis

Technologijų mokytojas

Narys

8.

Jolanta Akučkienė

Technologijų mokytoja

Narė

9.

Tomas Belko

Fizinio ugdymo mokytojas

Narys

Specialiojo ugdymo metodinė grupė
Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos grupėje

1.

Rita Šlivinskaitė

Prancūzų kalbos mokytoja

Pirmininkė

2.

Justina Praneinė

Karjeros specialistė

Narė

3.

Aušra Mickutė

Specialioji pedagogė

Narė

4.

Rima Varanauskienė

Socialinė pedagogė

Narė

Klasių auklėtojų metodinė grupė
Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos grupėje

1.

Jolanta Gedaminskienė

Vyresnioji specialioji  pedagogė-logopedė

Pirmininkė

2.

Ilona Kučienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Narė

3.

Inga Rutkauskienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Narė

4.

Vaida Čepienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Narė

5.

Lina Paškevičienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Narė

6.

Ramunė Malatokienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Narė

7.

Jūratė Juškienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Narė

8.

Daiva Babičienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Narė

9.

Aušra Poškienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Narė

10.

Aistė Potapovienė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Narė

11.

Salomėja Krencienė

Anglų kalbos mokytoja

Narė

12.

Rūta Šablevičienė

Anglų kalbos mokytoja

Narė

13.

Rita Šlivinskaitė

Prancūzų kalbos mokytoja

Narė

14.

Guoda Mikalonienė

Rusų kalbos mokytoja

Narė

15.

Arūnas Paškevičius

Matematikos mokytojas

Narys

16.

Irena Karinauskienė

Matematikos mokytoja

Ekonomikos mokytoja

Narė

17.

Rima Juškienė

Matematikos mokytoja

Informacinių technologijų mokytoja

Narė

18.

Vilmutė Sprudzanienė

Biologijos mokytoja

Narė

19.

Jolanta Akučkienė

Dailės mokytoja

Narė

20.

Kristina Tvarijonaitė

Fizinio ugdymo mokytoja

Narė

21.

Aušra Mickutė

Specialioji pedagogė

Narė

22.

Justina Praneinė

Karjeros specialistė

Narė

23.

Laima Andriuškevičienė

Specialiųjų klasių mokytoja

Narė

24.

Loreta Butkienė

Specialiųjų klasių mokytoja

Narė

25.

Engrita Diržienė

Specialiųjų klasių mokytoja

Narė

26.

Audronė Petraitienė

Specialiųjų klasių mokytoja

Narė

27.

Virginija Pranienė

Specialiųjų klasių mokytoja

Narė

28.

Arnolda Šukienė

Specialiųjų klasių mokytoja

Narė

29.

Sandra Skirpstienė

Specialiųjų klasių mokytoja

Narė

30.

Arūnas Bagdonas

Fizinio ugdymo mokytojas

Narys

31.

Kristina Butkuvienė

Gydomojo fizinio ugdymo mokytoja

Narė

Pagalbos mokiniui specialistų metodinė grupė 
Eil. Nr. Vardas, pavardė Pareigos įstaigoje Pareigos grupėje

1.

Jolanta Gedaminskienė

Vyresnioji specialioji pedagogė-logopedė

Pirmininkė

2.

Aušra Mickutė

Specialioji pedagogė

Narė

3.

Justina Pranienė

Karjeros specialistė

Narė

4.

Rožė Dilienė

Socialinė pedagogė

Narė

5.

Ingrida Šukytė

Logopedė

Narė

6.

Rima Varanauskienė

Socialinė pedagogė

Narė

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
8. 14.45 – 15.30
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 11.05 – 11.50
  • 5. 12.00 – 12.45
  • 6. 12.55 – 13.40
  • 7. 13.50 – 14.35
  • 8. 14.45 – 15.30
Iki vasaros (5-10 kl.) atostogų liko

Atostogos!