Pradinių klasių mokinių vasaros stovyklos „Aš, tu ir vasara“ penktoji diena

• Paskelbė : Gytis Malatokas
  • Paskelbta: 2024-06-20
  • Kategorija: Aktualijos

Birželio 19, paskutinę vasaros stovyklos „Aš, tu ir vasara“ dieną, stovyklautojai vyko į Krekenavos regioninį parką. Ekspozicinėse erdvėse ir žaisdami komandinį žaidimą, susipažino su parko augalija bei gyvūnija, žmonių gyvenimu prie Nevėžio. Edukaciniai animuoti siužetai parodė vaikams, kaip negalima elgtis gamtoje, kokia žala padaroma gamtai neatsakingu elgesiu. Regioninio parko kieme ragavo vaistažolių arbatos, suposi sūpynėse, mėgino pajusti medžio energiją medinėje lovoje, klausė gamtos garsų klausyklėje, išmėgino natūralų medžio masažą, laipiojo laipynėse, o apžvalgos aikštelėje, įrengtoje 25 m aukštyje nuo žemės paviršiaus, pasigrožėjo Nevėžio slėniu ir aplinkinėmis teritorijomis maždaug 10 km atstumu.

Krekenavos kavinėje pasistiprinę labai skania ir vaikų mėgstama pica, stovyklautojai apsilankė Pašilių stumbryne – unikalioje vietoje, kur europiniams stumbrams sukurtos artimos natūraliai aplinkai gyvenimo sąlygos ir iš arti stebėjo šių didingų žvėrių gyvenimą. Vaikai pasivaikščiojo greta stumbryno esančiu pažintiniu Miško taku, grožėjosi gamta, skaitė informacinius stendus, rinko ir ragavo kvapnias žemuoges ir mėlynes. Krekenavos regioninio parko poilsiavietėje stovyklos refleksijos metu vaikai dalijosi stovyklos įspūdžiais.

Penkių dienų Šeduvos gimnazijos vaikų socializacijos ir poilsio programoje „Aš, tu ir vasara“ dalyvavo 45 pradinių klasių labai gerai ir gerai besimokantys mokiniai. Stovyklos veiklas organizavo, saugiu, maloniu, turiningu, prasmingu vaikų laisvalaikiu rūpinosi stovyklos vadovės Lina Paškevičienė, Vaida Čepienė, padėjėjos Rita Masilionienė, Dovilė Paltarackienė, Donata Palapienė, Edita Buivienė, Ernesta Valikonytė. Stovyklą iš dalies finansavo Radviliškio rajono savivaldybė, Šeduvos gimnazija, prisidėjo ir mokinių tėvai, dalykiniu įnašu prisidėjo stovyklos partneriai: Šeduvos miesto biblioteka, Šeduvos kultūros ir amatų centras, RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyrius, Šeduvos „Jaunimo erdvė“.

Visiems linkime aktyvios, nuotaikingos ir saugios vasaros!