Pradinių klasių mokinių vasaros stovykla „Aš, tu ir vasara“

• Paskelbė : Gytis Malatokas
  • Paskelbta: 2024-06-13
  • Kategorija: Aktualijos

Birželio 13 dieną prasidėjo Šeduvos gimnazijos pradinių klasių mokinių vasaros stovykla  „Aš, tu ir vasara“. Mokiniai mėgsta keliones, bet dažniausiai pradinių klasių mokiniai su šeima keliauja automobiliais. Stovyklos idėja – suteikti galimybę mokiniams keliauti kitaip – pėsčiomis, traukiniu, autobusu, žirgu. Penkių dienų stovykloje bus sudarytos sąlygos vaikų skirtingų pomėgių raiškai, naujų žinių, pojūčių, patirčių įgijimui dalyvaujant įvairiose edukacinėse veiklose, keliaujant ir praleidžiant nepakartojamą laiką su bendraamžiais.

Pirmąją stovyklos dieną mokiniai lankėsi Šeduvos miesto bibliotekoje ir dalyvavo įdomioje ir įvairiais pojūčiais turtingoje edukacinėje veikloje ,,Pajuskime knygą“. Stovyklautojai Šeduvos kultūros ir amatų centre žiūrėjo daugybę emocijų suteikusį filmą ,,Emodži filmas“, Šeduvos „Jaunimo erdvėje“ sužinojo, ką čia laisvalaikiu veikia jaunuoliai ir dalyvavo žaidimuose. Visą dieną mokiniai savo patirtis, emocijas kūrybiškai fiksavo individualiuose ,,Kelionių dienoraščiuose“.

Dėkojame Šeduvos miesto bibliotekos, Šeduvos kultūros ir amatų centro ir Šeduvos jaunimo erdvių darbuotojams už šiltą priėmimą ir bendradarbiavimą