Pradinių klasių mokinių vasaros stovyklos ,,Aš, tu ir vasara“ trečioji diena

• Paskelbė : Gytis Malatokas
  • Paskelbta: 2024-06-17
  • Kategorija: Aktualijos

Pradinių klasių mokinių vasaros stovyklos ,,Aš, tu ir vasara“ trečioji diena prasidėjo menine veikla. Kaip tikri dailininkai, įsikūrę gamtoje, pradinukai paletėje maišė spalvas ir akriliniais dažais tapė paveikslus ant drobės. Jau baigtuose kūriniuose atsispindėjo Šeduvos gimnazijos aplinkos gamtos motyvai, vaikų pomėgiai ir svajonės.

Po meninės veiklos stovyklautojai aktyviai ir linksmai sportavo, žaidė, patyrė daugybę teigiamų emocijų gimnazijos stadione drauge su fizinio ugdymo mokytoja Kristina Tvarijonaite.

Dar viena šios dienos veikla buvo apsilankymas Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus žirgyne. Vaikai sužinojo naujų, įdomių dalykų apie žirgus, aiškinosi, ką jie mėgsta, ko jie bijo, koks įdomus, meilės ir atsidavimo reikalaujantis žirgininko darbas. O pati įdomiausia, daugiausiai įvairių emocijų sukėlusi dalis buvo jodinėjimas žirgu. Vykdami namo ir fiksuodami šios dienos įspūdžius savo kelionių dienoraštyje vaikai sakė, kad gera nuotaika išliks dar ilgam laikui.