Antrokai viešėjo bityne

• Paskelbė : Gytis Malatokas
  • Paskelbta: 2024-06-13
  • Kategorija: Aktualijos

Birželio 11 dieną 2a klasės mokiniai vyko į edukacinį užsiėmimą Kęstučio Tamošiūno bityne Vardukšnių vienkiemyje. Bityno šeimininkas supažindino mokinius su elgesio bityne taisyklėmis, bitininko apranga ir įrankiais, papasakojo apie bites, jų gyvenimą, apie korius ir medų. Apsirengę specialiais bitininkų kostiumais, vaikai ėjo prie avilių pažiūrėti, kaip gyvena ir ką veikia bitės avilyje, ar prinešė saldaus medučio. Iš bityno parsinešę bičių korių, antrokai gavo galimybę patys atakiuoti korius, juos įdėti į medsukį ir stebėti, kaip išsukamas medus bei įsipilti medaus į indelį. Vaikai galėjo paragauti bičių pagamintų produktų: pakramtyti nuimto nuo korio vaško ir, žinoma, šviežio, nuostabus kvapo ir skonio medaus su šviežiais agurkais.

Dėkojame bitininkui Kęstučiui už šį praktinį, labai įdomų ir informatyvų edukacinį užsiėmimą, patirtas puikias emocijas bei saldžias dovanėles ir mokinės Mėtos tėčiui Žydrūnui už suorganizuotą edukacinę išvyką 2a klasės mokiniams.

Grįždami namo antrokai užsuko pasigrožėti danieliais ir tauriaisiais elniais Arūno Stalionio ūkyje.