Įsimintina mokslų metų pradžia

Šeduvos gimnazijoje įgyvendinama Tarptautinė Edinburgo kunigaikščio jaunimo apdovanojimo programa (DofE). Tai savanoriška, į mokymąsi iš patirties orientuota ir smagi programa, suteikianti galimybę patiems dalyviams pasirinkti tobulėjimo kryptis, išsikelti tikslus savanorystės, aktyvios veiklos bei įgūdžių lavinimo  srityse, juos įgyvendinti ir atkakliai siekti bronzos, sidabro ar aukso apdovanojimo.

Viena iš programos dalių yra žygis, į kurį rugsėjo 6 dieną, paminėdami mokslų metų pradžią, išsiruošė bronzos lygio siekiantys mokiniai: Danas Astrauskas (8b), Vakarė Grigaliūnaitė (8b), Justina Kokanauskaitė (8b), Vesta Kudriavcevaitė (8b), Aurelija Puščiutė (IIIb). Juos išlydėjo programos koordinatorė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vida Makutienė ir vadovė Rita Šlivinskaitė. Tai bandomasis 12 kilometrų žygis po Pakalniškių apylinkes. Jo metu jaunuoliai savarankiškai (žygio vadovas Vygantas Tarbūnas juos pasitikdavo numatytuose taškuose, kur aptardavo nueitą kelią, įspūdžius, jausmus) žymėjosi lankomus objektus, patys sprendė dėl ėjimo spartumo ir poilsio valandėlių. Pavargę, bet laimingi ir puikiai nusiteikę mokiniai įveikė bandomąjį žygį.

Dabar šie jaunuoliai pradės ruoštis įskaitiniam dviejų dienų  (24 kilometrų) žygiui.

DofE programos vadovė Rita Šlivinskaitė