Snieguoti pirmokų linkėjimai eTwinning draugams

eTwinning – tai bendruomenė Europos mokykloms. Švietimo darbuotojams dirbantiems mokykloje vienoje iš Europos šalių, suteikiama platformą, kurioje jie gali bendrauti, bendradarbiauti, kurti projektus, dalintis ir, trumpai tariant, jaustis bei būti įdomiausios besimokančios Europos bendruomenės dalimi.

Šeduvos  gimnazijos 1b klasės mokiniai kartu su mokytoja Aušra Poškiene ir bibliotekininke tapo šios bendruomenės dalimi. Įsijungėme į projekto „Mano raidelės“ veiklą. Šiame projekte dar dalyvauja Šiaulių „Saulės“ pradinės mokyklos ir Rokiškio Obelių gimnazijos pirmokai, Radviliškio dailės mokykla, Rokiškio rajono Pandėlio gimnazija.

Labai apsidžiaugėme už lango pamatę sniegą. Visi kartu nusprendėme, kad reiktų raideles išpiešti ant balto sniego. Kaip tarėme, taip ir padarėme. Nuo pat ryto, ,,apsiginklavę“ spalvotais dažais ir gera nuotaika, braidėme po sniegą. Vaikams tai buvo nauja patirtis. Jie dar niekad nepiešė ant sniego. Dirbome net sušilę. Visų pirma reikėjo sugalvoti kokią raidę norime išpiešti sniege, po to ją išmindžioti kojomis ir tik tada nuspalvinti. Buvo labai smagu. Darbo ir džiugių emocijų užteko visiems.

https://twinspace.etwinning.net/21889/pages/page/165882

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas