Tarptautinis fotografijų konkursas „Skaitykime kartu“

Šeduvos gimnazijos 2b klasės mokiniai ir gimnazijos biblioteka šiais mokslo metais dalyvauja tarptautiniame „eTwinning“  projekte „Once upon a time…“. Šio projekto tikslas skatinti vaikus skaityti knygas, susipažinti su bendraamžiais iš kitų šalių, jų kultūra…

Norint praplėsti projekto veiklą buvo sumanyta spalio 4d.- lapkričio 6 d. internetinėje erdvėje organizuoti tarptautinį fotografijų konkursą „Skaitykime kartu“. Foto konkurso  tikslas buvo skatinti vaikų kūrybiškumą, domėjimąsi knyga, glaudų mokytojų, mokinių ir jų šeimų bendradarbiavimą,  gilinti užsienio kalbų ir IKT žinias bei gebėjimus.

Nuotraukas konkursui pateikė dalyviai iš Albanijos, Ukrainos, Lenkijos, Turkijos, Latvijos, Tuniso, Italijos, Portugalijos, Rumunijos, Vokietijos, Bulgarijos ir Lietuvos. Iš viso buvo gautos 68 foto nuotraukos. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad I vietą laimėjo atstovė iš Lenkijos, II vietą pasidalijo Ukrainos, Lietuvos ir Turkijos atstovai, III vietų laureatais tapo dalyviai iš Albanijos, Lenkijos ir Lietuvos. 10 nuotraukų buvo įvertintos įvairiomis nominacijomis. Visi dalyviai gavo organizatorių padėkos raštus, o nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Ypač džiugu, kad šiame tarptautiniame konkurse III vietą užėmė 4b klasės mokinys Arnas Jareckas.

Dėkojame Šeduvos gimnazijos direktoriui Laimučiui Škleinikui už pagalbą organizuojant konkursą,  dalyviams, jų tėveliams ir mokytojoms už išradingas , meniškas ir originalias nuotraukas.

Nuotraukas galite pamatyti čia https://padlet.com/infocentras/topmiau

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas