Geros savijautos programa „Glostyk, myluok, atsipalaiduok“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-10-27
  • Kategorija: Renginiai

Spalio 25 dieną gimnazijos 2-3, 5sl klasių mokiniai dalyvavo Šiaulių jaunųjų gamtininkų centro organizuojamoje edukacinėje programoje „Glostyk, myluok, atsipalaiduok“. Užsiėmimai vyko Vandos Kavaliauskienės 1990-aisias metais įkurtame ir jos vardu pavadintame Katinų muziejuje. Mokiniai turėjo galimybę dalyvauti trijų dalių edukacinėje programoje, kurios metu įgijo gamtamokslinio tyrimo pradmenis kaip prižiūrėti gyvūnus, jais rūpintis, susipažino su gyvūnų priežiūros inventoriumi ir priemonėmis. Gyvajame kampelyje mokiniai matė egzotinius gyvūnus: žiurkėnus, Taivanio žalčius, iguaną, barzdotąją agamą, žaliąjį baziliską, kalbančią papūgą. Leisdami laiką su gyvūnais vaikai užmezgė stiprų emocinį ryšį, atliko kūrybines užduotis.

Katinų muziejaus ekspozicija dalyvius nustebino eksponatų gausa ir įvairove. Kur tik pažvelgsi – visur katės. Indai, žaislai, paveikslai, atvirukai, knygos, statulėlės ir daugybė kitų dalykų, kuriuose pavaizduotos katės. Bet labiausiai mokiniams patiko juos pasitikusios gyvos katės ir „muziejaus direktoriumi“ vadinamas katinas Perlas.