Šimtmečio susitikimas Šeduvos gimnazijoje

  • Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2019-01-26
  • Kategorija: Renginiai

Šiais metais Šeduvos gimnazija švenčia 100-metį. Visus mokslo metus įgyvendinamas projektas „100 susitikimų“. Kiekviena klasė susitinka su gimnaziją baigusiais įvairių laidų abiturientais. Jau įvyko  30 tokių susitikimų, į kuriuos iš įvairių Lietuvos ir pasaulio kampelių sugrįžo daugiau kaip 50 buvusių mūsų mokinių. Jie ne tik dalijosi prisiminimais, patirtimi, bet skatino dabartinius mokinius mylėti savo gimnaziją, atsakingai ruoštis gyvenimui jau mokykloje.
Gimnazijos mokytojai, nepabūgę užpustytų kelių ir šaltuko, į šimtmečio susitikimą susirinko sausio 25 dieną. Mokiniai kartu su mokytojais, muziejaus darbuotoja bei pavaduotoja Vida Makutiene aplankė mokytojų kapus, uždegė žvakutes liudydami, jog buvę kolegos visad yra mūsų atmintyje ir širdyse. Į susitikimo vakarą atvyko arti 100 mokytojų, dirbusių ar dirbančių Šeduvoje. Smagu, kad sulaukėme svečių, kurie dirba ne tik mūsų rajono, bet ir Ukmergės, Tauragės mokyklose. Susitikime dalyvavo buvę direktoriai Antanas Lapinskis ir Kazimieras Augulis, pavaduotojos Genovaitė Dryžienė bei Zita Andriušaitienė. Vadovai pasidalijo prisiminimais, pasidžiaugė puikiai tvarkoma gimnazija, palinkėjo entuziazmo, ištvermės ir sveikatos kuriant ateities mokyklą.

Vakarą pradėję gimnazistai pasveikino visus susirinkusius palinkėdami šypsenų ir geros nuotaikos. Buvo prisiminti ir pagerbti mokytojai, iškeliavę Anapilin, perduoti sveikinimai ir linkėjimai tų, kurie dėl sveikatos negalėjo dalyvauti susitikime. Gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas pasidžiaugė, kad gimnazijos jubiliejus švenčiamas ne vieną dieną, o visus metus. Anot direktoriaus, ne vienas žmogus kuria mokyklą. Kiekvienas gimnazijos bendruomenės narys – mokinys, mokytojas, darbuotojas, tėvai – yra laukiamas ir svarbus. Linkėdamas sveikatos, kūrybinės sėkmės bei atradimo džiaugsmo direktorius visiems padovanojo po gimnazijos kalendorių, kuriame pažymėta birželio 15-oji – jubiliejinės šventės data – pakviesdamas joje dalyvauti. Šventės vedėjas, 45 laidos abiturientas Renatas Bartkevičius,susitikimą pavadino Šeduvos mokytojų festivaliu ir palinkėjo, kad jis taptų tradicinis ir vyktų kasmet. Kiekvienas pakalbintas šventės dalyvis pasidalino savo prisiminimais, skaičiavo metus, praleistus Šeduvoje,džiaugėsi, jog gali pabūti kartu ir sušildyti savo ir artimo širdis. Nemaža dalis mokytojų – buvę gimnazijos mokiniai, mokykloje praleidę daugiau kaip pusę savo amžiaus. Susitikime netrūko geros muzikos, nuoširdaus juoko ir puikios nuotaikos.

Susitikimo organizatoriai džiaugiasi sulaukę nuoširdžių padėkų socialiniuose tinkluose, telefonų skambučių ir žinučių. Smagu, kad mes vieni kitiems reikalingi. Laukiame Jūsų birželio 15-tą jubiliejinėje šventėje.

Virginija Diržinauskienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Nuotraukos Sigito Mikučio

Albumas „Šeduvos Gimnazijai - 100 metų....

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas