Įdomi ir naudinga konferencija

2020 metų spalio 10 dieną Šeduvos gimnazijos 8b klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos Irenos Augulienės, per gamtos mokslų pamokas pasiruošė konferencijai ,,Ekologiniai dalykai“.

Pirmi savo darbą tema ,,Skiepijimas“ pristatė grupė ,,Bio gang“: Laurynas Petrauskas, Jovaras Meškauskas, Pijus Golubevas. Šią įdomią ir sudėtingą temą jie pateikė įdomiu formatu, kaip muzikinį vaizdo klipą, kuriame jie repavo apie tai, kaip svarbu skiepytis ir turint šeimą skiepyti savo vaikus. Kitas labai įdomus darbas buvo Ulos Poškaitės ir Arnoldo Butkaus. Jie nufilmavo reportažą apie tai, kad ekologiškos prekės visada yra brangesnės, bet jeigu jas pirksime, prisidėsime ne tik prie gamtos taršos mažinimo, bet ir bus daugiau perdirbama plastiko. Joris Kiela parengė skaidres apie globalinį atšilimą. Jis papasakojo apie šio pavojingo reiškinio priežastis ir pasidalino mintimis, kaip mes galime prisidėti prie jo stabdymo ar bent sušvelninimo. Patricija Butvilaitė kartu su klasės drauge Elžbieta Masiulyte pristatė skaidres aktualia ir įdomia tema ,,Nykstantys Lietuvos gyvūnai“. Jos papasakojo apie gyvūnų nykimo priežastis ir pagalbą jiems. Visiems konferencijos dalyviams buvo labai įdomu, nes buvo gvildenamos vis kitokios, bet aktualios ekologinės problemos.