Lietuvių kalbos pamoka bibliotekoje

• Paskelbta: 2024-09-20
  • Kategorija: Naujienos

Rugsėjo 20-ą dieną Šeduvos gimnazijos bibliotekoje lankėsi 5b klasės mokiniai. Mokytoja Virginija Diržinauskienė vedė integruotą lietuvių kalbos ir literatūros pamoką ,,Informaciniai leidiniai. Kaip jais naudotis“. Bibliotekininkė mokinius supažindino su bibliotekoje esančiais informacijos šaltiniais, kuriais jie gali naudotis ruošiantis pamokoms. Žinodami , kur ieškoti informacijos, penktokai atliko užduotis naudodamiesi įvairiais informacijos šaltiniais.

Po pamokos mokiniai pasidalijo įspūdžiais: lengviausia buvo naudotis internetu, o sunkiausia užduotis – informacijos paieška enciklopedijose ir žodynuose. Džiaugiuosi, kad mokiniai ne tik apsilankė bibliotekoje, bet ir turėjo progą susipažinti su bibliotekoje esančiais informacijos šaltiniais.

Autorius:
Vita Kasarauskienė