Stadiono rekonstrukcija

  • Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2017-09-16
  • Kategorija: Aktualijos

Šeduvos gimnazijos stadiono atidarymo šventė

,,Šis raktas ne užrakinti, bet atrakinti, – pakiliai paskelbė direktorius Laimutis Škleinikas Šeduvos gimnazijos stadiono atidarymo iškilmėse, perimdamas simbolinį raktą iš Pasvalio melioracijos generalinio direktoriaus Ramūno Stulgos rankų. – 2017 metų rugsėjo 15 diena bus įrašyta į Šeduvos gimnazijos, kartu į Šeduvos miesto bei Radviliškio rajono metraštį kaip išskirtinė diena – šią dieną oficialiai atidarytas renovuotas gimnazijos stadionas.“

Nei protarpiais prapliumpantis lietus, nei gūsingas vėjas atidarymo ceremonijoje neslopino dalyvių džiugesio ir entuziazmo, optimizmo ir euforijos,  sportininkų nekantraus laukimo išbandyti  jėgas naujutėliuose bėgimo takeliuose bei natūralia veja išklotoje futbolo aikštėje.

Šeduvos gimnazija jau yra išauginusi nemažą būrį gerų sportininkų, net olimpinių žaidynių čempionų. Todėl garbė įnešti simbolinį stadiono atidarymo raktą teko Pasaulio specialiosios olimpiados 2017 m. žiemos olimpinių žaidynių Austrijoje čempionui Kasparui Vaičiuliui ir gimnazijos tinklinio komandos atstovei Gabijai Malonytei. Raktą jaunieji sportininkai perdavė Pasvalio melioracijos generaliniam direktoriui Ramūnui Stulgai, kuris pasidžiaugė, jog jau šiandien ne tik sportininkai, bet ir garbūs svečiai, miesto bei gimnazijos bendruomenė gali įvertinti modernaus stadiono kokybę bei grožį.

Stadiono atidarymo ceremonijos dalyvius sutiko Šeduvos gimnazijos orkestras (vadovas Kęstutis Meškauskas),  šokiu „Kepurine“ pasveikino tautinių šokių kolektyvas „Niauduva“ (vadovė Joana Vasiliauskienė).  Šventės vedėjai pristatė svečius. Šeduvos gimnazijos bendruomenę pasveikinti atvyko Lietuvos Respublikos Seimo narys, buvęs premjeras, buvęs Šeduvos gimnazijos mokinys Algirdas Butkevičius, Seimo narys Aurimas Gaidžiūnas, Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, mero pavaduotojas, buvęs Šeduvos gimnazijos direktorius Kazimieras Augulis,  Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Genovaitė Juodeikienė, Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys,  Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininkas,  Technologijų ir verslo mokymo centro vadovas Jonas Pravilonis, Švietimo ir sporto paslaugų centro direktorius Vaidotas Jakavičius, Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariai Kostas Dočkus, Vida Skarelienė, Šeduvos parapijos klebonas Virginijus Kazaitis,  Šeduvos seniūnas Justinas Pranys,  Sporto skyriaus vedėjas Anicetas Savickas,  Šeduvos pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Aušra Čiūdarienė, buvusi gimnazijos mokinė, ilgametė futbolo entuziastė Emilija Brajinskienė, Šeduvos lopšelio-darželio direktorė Daiva Staškūnienė, Šeduvos kultūros ir amatų centro direktorė Natalija Borgerdt.

Seimo nariai Algirdas Butkevičius ir Aurimas Gaidžiūnas, meras Antanas Čepononis, vicemeras Kazimieras Augulis, Šeduvos gimnazijos direktorius Laimutis Škleinikas ir Pasvalio melioracijos generalinis direktorius Ramūnas Stulga perkirpo  simbolinę juostą, stadioną pašventino Šeduvos parapijos klebonas Virginijus Kazaitis.

Kulminacinį ceremonijos momentą vainikavo Gabrielės Skromanaitės, buvusios mokinės, atlikta G. Pučinio arija  „O mio babbino caro“, Šeduvos gimnazijos mokinių linijinis šokis pagal M. Mikutavičiaus dainą „Pasveikinkit vieni kitus“ (vadovas Astijus Poška), į dangų paleisti įvairiaspalviai balionai, nešantys žinią apie Šeduvos gimnazijoje atidarytą modernų stadioną, kuriame sportuos būsima olimpiečių karta.

Seimo narys Algirdas Butkevičius sveikinimo kalboje prisipažino, kad į savo mokyklą pasisvečiuoti atvyksta ne tik oficialiomis progomis, bet ir šiaip, pavyzdžiui, vasarą, kai ji  tuščia. Mėgsta pasivaikščioti po gimnazijos teritoriją, prisiminti mokyklinius laikus. Besimokydamas Šeduvoje labai mėgo sportuoti – žaidė futbolą.  Labiausiai įsiminė varžybos, kurių metu įmušė net du įvarčius (iš komandos įmuštų trijų). Seimo narys pasveikino gimnazijos bendruomenę su nuostabia švente ir įteikė du Lietuvos futbolo federacijos kolekcinius kamuolius. Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos narys Aurimas Gaidžiūnas palinkėjo, kad stadiono vartai būtų atverti ne tik sportininkams ar prijaučiantiems sportui, bet ir visiems, kurie nori stiprinti savo sveikatą, ragino jaunimą kuo aktyviau sportuoti. Seimo narys gimnazijos sportininkams padovanojo tris kamuolius. Meras Antanas Čepononis džiaugėsi, kad rajone atidarytas dar vienas modernus stadionas, atitinkantis europinius standartus. Stadioną meras įvertino kaip atitinkantį aukštą kultūrą ir kokybę. Šeduvos lopšelio-darželio direktorė Daiva Staškūnienė pasveikino Šeduvos gimnaziją su švente ir įteikė žaismingą dovaną – gėlę, padabintą švilpukais. Šeduvos baba Emilija Brajinskienė, einanti Šeduvos futbolo komandos administratorės pareigas,  paatviravo, jog  liūdi dėl senojo stadiono, nes jame buvo giliai įmintos futbolo veteranų pėdos. Tačiau yra ir laiminga, nes naujajame ugdysis naujos sporto entuziastų kartos. Emilija Brajinskienė pasidžiaugė ilgamete Šeduvos futbolo komandos draugyste su Žagarės futbolo komanda. Žagarės sporto klubo „Žvelgaitis“ vadovas Vytautas Pakatilius Šeduvos futbolo komandai įteikė UEFA kamuolį. Apie atnaujintą stadioną ir futbolo tradicijas Šeduvoje primins pasodintos žagarvyšnės.

Po stadiono atidarymo  iškilmių vyko įvairios sportinės varžybos: futbolo aikštėje rungtyniavo Šeduvos ir Žagarės veteranų komandos, bėgimo takeliuose startavo Šeduvos ir Sidabravo gimnazijų bėgikai, universalioje aikštelėje buvo organizuotos atviros lauko teniso pamokos, tinklinio varžybos,  krepšinio aikštelėje –  krepšinio turnyras 3 prieš 3.

Futbolo veteranų varžybose nugalėjo Šeduvos sportininkai rezultatu 4:0. Krepšinio turnyre 3 prieš 3 iki 15 metų amžiaus grupėje dalyvavo 7 komandos (6 komandos iš Šeduvos gimnazijos ir svečių komanda iš Sidabravo gimnazijos). Pirmąją vietą laimėjo Šeduvos gimnazijos komanda,  antrąją  iškovojo sidabraviečiai, o trečioji atiteko „Banginių“ komandai iš Šeduvos gimnazijos. Vyresnių nei 15 metų amžiaus grupėje dalyvavo 5 komandos ( 4 komandos iš Šeduvos  gimnazijos ir svečiai iš Sidabravo). Pirmąją vietą iškovojo Sidabravo gimnazijos sportininkai, antri liko IVb klasės mokiniai, trečioji vieta atiteko „Centriukų“ komandai. Tinklinio varžybose susitiko Šeduvos  ir Sidabravo gimnazijų sportininkės. Rezultatu 2:1 rungtynes laimėjo šeduvietės.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas