Radviliškio r. Šeduvos gimnazija

Birželio 1 d. 1- 4 s klasės mokiniai per STEAM pamoką atliko praktinį darbą "Ugnies gesinimas"

  • Paskelbė : Orinta Simaitienė
  • Paskelbta: 2026-06-02
  • Kategorija: Naujienos

Birželio 1 d. 1- 4 s klasės mokiniai per STEAM pamoką atliko praktinį darbą "Ugnies gesinimas". Mokinius nustebino audringa į vandenį įpylus geriamosios sodos ir acto reakcija. Mokėsi užgesinti degančią žvakę anglies dioksido dujų pagalba. Peržiūrėję vaizdo medžiagą "Kaip elgtis gaisro metu", aptarė gelbėjimosi būdus.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00—08.45
  • 2. 08.55—09.40
  • 3. 09.50—10.35
  • 4. 11.00—11.45
  • 5. 12.05—12.50
  • 6. 13.00—13.45
  • 7. 13.55—14.40
  • 8. 14.45—15.30